بک لینک

بک لینک

بک لینک

 سادترین شکل بک لینک پل ارتباطی بین سایت شما و دیگر بایت ها میباشد . بع عنوان مثال لینکی که از سایر سایت ها به سایت شما داده میشه رو بک لینک میگویند . بک لینک گرفتن از سایت های دیگر یا تبادل لینک یکی از روش های ابتدایی بهینه سازی سایت بود که با سو استفاده کاربران از این الگوریتم ، موتور های جستجوگر تصمیم به تغییر الگوریتم امتیاز دهی گرفتند .در حال حاظر بحث دریافت و گرفتن بک لینک به  بحثی پر چالش در دنیای سئو تبدیل شده که هر کس نظر خود را در این باره مطرح میکند.

ولی به صورت کلی :

یکی از راههای بالابردن رتبه سایتها در موتورهای جستجو، گستردگی دسترسی به آدرس سایت یا وبلاگ و در پی آن افزایش تعداد بازدیدکنندگان که یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت یک وب سایت به شمار می رود، بک لینک گرفتن از سایر وب سایتها میباشد .

بک لینک

دلیل اهمیت بک لینک :

وقتی لینک سایت شما در سایت دیگری وجود دارد ، روبات های موتور های جستجوگر هنگام ایندکس کردن سایت لینک دهنده به سایت شما هم سر خواهند زد !
وقتی سایت لینک دهنده دارای ارزش (امتیاز – پیج رنک) باشد لینک شما هم با ارزش شناخت خواهد شد و رفته رفته کل سایت شما با ارزش شناخته خواهد شد .
موتور های جستجو گر به مبحث جذب مخاطب و ارزش دادن به مخاطب اهمیت زیادی میدهند و بک لینک خود یک نوع جذب مخاطب و تبلیغات است که از این لحاظ هم برای شما سود مند است .

بک لینک

admin
11 فوریه 2017
1810 بازدید